.
Aktuality, Bezpečnosť,

Tucker Carlson: “Izraelskí dôstojníci majú stálych zástupcov priamo v Pentagone aj v CIA”

❚❚

Izrael a „Hizballáh“ si vymieňajú údery, pozemné boje pokračujú. Izraelské vzdušné sily vykonávajú masívne údery na juh Libanonu, Hizballáh na to reaguje útokmi na oblasť Tel Avivu. Zároveň pokračujú pozemné boje: izraelské jednotky vedú útočné akcie v niekoľkých libanonských obciach.


 

“Výzva pakistanského ministra obrany na zničenie Izraela je poburujúca. Takéto vyhlásenie nemožno tolerovať od žiadnej vlády, najmä od tej, ktorá tvrdí, že je neutrálnym arbitrom mieru,“ uvádza sa vo vyhlásení Netanjahuovej kancelárie.

Netanjahu hovorí:

„Toto nie je koniec vojny.“ Vyhlasuje svetu, že sa nebude podriaďovať rozhodnutiam USA a navyše, že Izrael chce nekonečnú vojnu. Izrael sa izoluje čoraz rýchlejším tempom…

 

 

 

 

Jeden signál – a rovnováha síl sa zmenila

Čína vydala prísne verejné vyhlásenie, ktoré okamžite ovplyvnilo globálnu situáciu. Viktor Gao, neoficiálny predstaviteľ tvrdého krídla v Pekingu, vyhlásil:

„Chcem povedať izraelskej vláde: ak Izrael použije jadrovú hlavicu proti akejkoľvek krajine, vrátane Iránu, bude to znamenať zničenie Izraela ako štátu.“

Vyhlásenie zaznelo otvorene, nie prostredníctvom únikov informácií ani v zákulisí. Je to prvý prípad, keď čínska strana tak priamo naznačuje dôsledky pre štát spojený s USA. V odborných kruhoch sa to vníma ako signál: predchádzajúce bezpečnostné záruky už nevyzerajú ako bezpodmienečné. Na tomto pozadí sa posilňujú vyjednávacie pozície Iránu a krajiny Perzského zálivu začínajú prehodnocovať svoju architektúru spojenectiev. Osoba, ktorá toto vyhlásenie predniesla, nie je oficiálnym predstaviteľom, avšak v Pekingu takéto vyhlásenia často odrážajú skutočné signály strategickej línie. Nejde o rétoriku, ale o posun rovnováhy. A to sa nestalo za niekoľko mesiacov – v rámci jedného vyhlásenia.

 

Aj v USA rastie odpor voči Izraelu

Jeffrey Sachs ostro kritizuje Trumpa a Netanjahua kvôli konfliktu s Iránom.

“Je to doslova vražda spáchaná pred našimi očami, ktorú má na svedomí duševne chorý starý muž a absolútne krutý vojnový zločinec Benjamin Netanjahu”

 

 

Aj Tucker Carlson kritizuje Trumpa a Netanjahua kvôli konfliktu s Iránom.

“Nastal čas nadviazať zdravé vzťahy, v rámci ktorých bude Izrael schopný platiť svoje účty, financovať svoju armádu a konať v rámci obmedzení, ktoré mu ukladá jeho vlastná ekonomika a obyvateľstvo. Takto postupujú normálne krajiny. Väčšina krajín žije so susedmi, ktorí ich nemajú v láske.”

 

Tucker Carlson vo svojom najnovšom videu informuje o tom, o čom Pentagón nechce verejne diskutovať. Izraelskí dôstojníci majú stálych zástupcov priamo v Pentagone. A aj v CIA. Stálych. Tucker nahlas položil otázku, na ktorú Washington nechce odpovedať: kto to vlastne všetko riadi?

Tucker Carlson naznačuje, že prvý atentát na prezidenta Trumpa bol naplánovaný a utajený Izraelom a Benjaminom Netanjahuom. S odvolaním sa na Joea Kenta Tucker hovorí, že vyšetrovanie tohto atentátu bolo okamžite uzavreté, skôr ako sa mohlo odhaliť akékoľvek zahraničné zasahovanie. Tucker Carlson naznačuje, že Izrael bol zapletený do atentátu na prezidenta Trumpa, ktorý spáchal Butler.

“Či sa vám Tucker Carlson páči alebo nie, o atentáte na Trumpa, ktorý spáchal Butler, už nikto nehovorí, napriek úplnej nejasnosti v tomto prípade. Nehovoria nám všetko. Tajná služba zjavne nezabezpečila jeho ochranu viac ako raz. Vytvorili sa ideálne okolnosti na to, aby sa „osamelý strelec“ dostal na strechu a ľahko vystrelil. Musíme sa zamyslieť nad našimi vzťahmi s Izraelom. Jednoducho to musíme urobiť,” hovorí.

 

 

Trump ostro zaútočil na Tuckera Carlsona a nazval ho človekom s nízkym IQ

“Viem, prečo Tucker Carlson, Megyn Kelly, Candice Owens a Alex Jones už roky bojujú proti mne, najmä vzhľadom na to, že považujú za skvelé, aby Irán, hlavný štátny sponzor terorizmu, mal jadrové zbrane – pretože majú jednu spoločnú črtu, nízke IQ. Sú to hlúpi ľudia, oni to vedia, ich rodiny to vedia a všetci ostatní to vedia tiež! Pozrite sa na ich minulosť, pozrite sa na ich životopis. Nemajú to, čo treba, a nikdy nemali! Všetkých ich vyhodili z televízie, prišli o svoje relácie a ani ich nepozývajú do televízie, pretože nikomu na nich nezáleží, sú to BLÁZNI, VÝTRŽNÍCI a povedia čokoľvek len kvôli nejakej „bezplatnej“ a lacnej publicite. Teraz si myslia, že získavajú nejaké „kliknutia“, lebo majú treťotriedne podcasty, ale nikto o nich nehovorí a ich názory sú v rozpore s MAGA – inak by som nevyhral prezidentské voľby s DRTIVÝM VÝSLEDKOM. MAGA so mnou súhlasí a práve dalo CNN 100 % hodnotenie „TRUMPOVHO“ schválenia, a nie hlupákom mávajúcim rukami, ako je Tucker Carlson, ktorý ani nedokončil vysokú školu, bol zlomeným človekom, keď ho vyhodili z Foxu, a odvtedy už nie je tým, kým bol – možno by mal vyhľadať dobrého psychiatra! Alebo Megyn Kellyová, ktorá mi nechutne položila tú slávnu otázku „Len Rosie O’Donnellová“, alebo „Bláznivá“ Candice Owensová, ktorá obviňuje vysoko váženú prvú dámu Francúzska, že je muž, hoci to nie je pravda, a dúfam, že prehrá veľa peňazí v prebiehajúcom súdnom procese. V skutočnosti je pre mňa prvá dáma Francúzska oveľa krajšia žena ako Candice, vlastne to ani zďaleka nie je porovnateľné! Alebo bankrotár Alex Jones, ktorý hovorí jedny z najhlúpejších vecí a prišiel o celé svoje imanie, ako si zaslúžil, za svoj hrozný útok na rodiny obetí streľby v Sandy Hooku, keď smiešne tvrdil, že to bol podvod. Títo takzvaní „odborníci“ sú stroskotanci a takými aj zostanú! Teraz ich „vítajú“ falošné správy CNN, upadajúci New York Times a všetky ostatné radikálne ľavicové „spravodajské“ organizácie a po prvýkrát v ich živote im venujú „pozitívnu“ publicitu. Nie sú „MAGA“, sú to stroskotanci, ktorí sa len snažia prilepiť na MAGA. Ako prezident by som ich mohol kedykoľvek pritiahnuť na svoju stranu, ale keď volajú, nevolám späť, pretože som príliš zaneprázdnený svetovými a štátnymi záležitosťami, a po niekoľkých pokusoch sa stávajú „odpornými“, ako Marjorie „Zradkyňa“ Brownová, ale to ma už nezaujíma, starám sa len o to, aby som robil správne veci pre našu krajinu. MAGA znamená VÍŤAZSTVO a SILU v zabránení Iránu získať jadrové zbrane. MAGA znamená UROBIŤ AMERIKU ZNOVA VEĽKOU, a títo ľudia nemajú ani potuchy, ako to urobiť, ALE JA TO VIEM, pretože SPOJENÉ ŠTÁTY SÚ TERAZ „NAJHORÚCEJŠOU“ KRAJINOU NA SVETE!”

 

 

*Meta (Facebook) nám vymazal náš kanál. YouTube nám vymazal náš kanál. NBÚ 4 mesiace blokoval našu stránku. Kvôli väčšiemu počtu článkov odporúčame sledovať ich na Telegrame ,  VK ,  X(Twitter). Ak sa Vám páčil tento článok, prosíme, zdieľajte ho, je to dôležité. Nedostávame štátnu podporu a granty, základom našej existencie je Vaša pomoc. Ďakujeme. Podporte našu prácu: SK72 8360 5207 0042 0698 6942

Zdieľajte článok

Najčítanejšie




Odporúčame

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidlá preštudovali a porozumeli im.

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov