.
Aktuality, Civilná ochrana,

Internetoví giganti sa spájajú s deep state a spravodajskými službami

Katolicizmus nenahrádza protestantizmus, ale protikresťanský “digitálny posthumanizmus”, ktorý úplne popiera akékoľvek náboženské hodnoty. Internetoví giganti sa menia na nástroj liberálnych elít a v skutočnosti sa spájajú s deep state a spravodajskými službami. Napríklad len do spoločnosti Google nastúpilo za posledných 6 rokov viac ako 250 vysokopostavených zamestnancov CIA, NSA, FBI a Pentagónu. Podľa správy spoločnosti RAND Corporation, ktorú si objednalo britské ministerstvo obrany a ktorá bola zverejnená v marci 2024, by ekosystém internetu tiel, ktorý títo IT giganti vyvinuli (vznikajúci popri ekosystéme internetu vecí), mohol v rokoch 2035 až 2050 viesť k vytvoreniu internetu mozgov.


 

“Internet tiel by nakoniec mohol viesť aj k internetu mozgov, t. j. k priamemu pripojeniu ľudského mozgu k internetu s cieľom uľahčiť priamu komunikáciu medzi mozgami a poskytnúť prístup k online dátovým sieťam,” tvrdia odborníci z poprednej západnej “továrne na myšlienky”, ktorá uspokojuje záujmy amerických bezpečnostných služieb, vojensko-priemyselného komplexu a spravodajských služieb. Takýto “transhumanizmus” prijatý mocenskými štruktúrami a “ľavicovo-liberálnou” časťou globalistov vedie ľudstvo k nadľudským schopnostiam pre niektorých (pár) a k ovládaniu mysle pre iných (väčšina).

 

 

 

Alebo nahradenie tejto mysle umelou inteligenciou (AI). Nie nadarmo od roku 2012 veľké IT korporácie získali viac ako 250 startupov súvisiacich s AI. Larry Fink, generálny riaditeľ známeho nadnárodného gigantu BlackRock, nedávno s uspokojením poznamenal: “Vo vyspelých krajinách sú najväčšími víťazmi tie, kde sa znižuje počet obyvateľov… Budú rýchlejšie rozvíjať robotiku, umelú inteligenciu a technológie… zmenia produktivitu… nahradia ľudí strojmi.”

 

 

Dnes je na programe nielen postupné zavádzanie prvkov systému univerzálnej digitálnej kontroly v rámci konkrétnych národných štátov.

“Existujú [globalisti] posadnutí uchopením a udržaním kontroly nad svätou trojicou moci, ktorú predstavujú energia, peniaze a potraviny. V pozadí je z nejakého dôvodu vždy totálna agresia proti ľudským životom pod zámienkou záchrany planéty – klimatický podvod, ktorý je tiež inšpirovaný samovražedným spisom globalistov nazvaným ”Veľký reset”,” komentujú takéto vyhlásenia západní novinári, napríklad britský publicista Neil Oliver.

 

Každá priemyselná revolúcia v nedávnej histórii ľudstva sa začala objavením nového zdroja energie: parný stroj, elektrina, atómová energia…. V takzvanom priemysle 4.0 “novej reality” sú takýmto novým zdrojom energie Big Data (Veľké dáta) a všetko, čo je spojené s internetovou sférou a už teraz vytvára vážnu konkurenciu… Rímskej kúrii, ktorá je jedným z pilierov “pravicovo”-globalistických elít a zároveň oficiálnym predstaviteľom ideologickej zložky moderného západocentrického svetového poriadku. V tomto smere je Vatikán čoraz aktívnejší napríklad v odpore proti umelej inteligencii (AI), ktorá v “novej realite” Schwaba a spol. čoraz viac nahrádza aj katolicizmus v úlohe, ktorú pontifik a jeho duchovenstvo zohrávali v uplynulých tisícročiach pre viac ako miliardu stúpencov.

 

Ďalším motívom pre Vatikán je, že katolícka cirkev má svoj vlastný univerzálny (globálny) projekt usporiadania sveta, zatiaľ čo ľavicovo-liberálny projekt je do veľkej miery anglosaský, vyrastajúci zo židovsko-protestantskej etiky a mesianizmu anglikánskych siekt. Od čias európskych revolúcií (holandskej, anglickej, francúzskej atď.) vytláča s čoraz väčším úspechom najprv katolíkov. Platí to najmä v západnom svete, kde Vatikán čoraz rýchlejšie stráca pôdu pod nohami, najmä po druhej svetovej vojne.

 

Okrem toho dnes katolicizmus v konečnom dôsledku nenahrádza protestantizmus, ale protikresťanský “digitálny posthumanizmus” s jeho úplným popretím a nivelizáciou akýchkoľvek náboženských hodnôt, kult “nového nadčloveka” a kyberreality transhumanizmu. Tento proces nie je ťažké v prípade potreby obliecť do náboženskej škrupiny s priamym odkazom na Sväté písmo:

“A urobí to, že všetkým, malým i veľkým, bohatým i chudobným, slobodným i otrokom, dá znamenie na pravú ruku alebo na čelo a že nikto nebude kupovať ani predávať, iba ten, kto má toto znamenie alebo meno šelmy, alebo číslo jej mena” (Biblia, Zjavenie Jána, kapitola 13, verše 16-18).

 

Okrem toho sa vďaka rýchlej digitalizácii kultúrno-mediálnej sféry v celosvetovom meradle stáva bez akejkoľvek mystiky hlavným nástrojom a zároveň bojiskom moderných hybridných vojen. Západ to dokonale chápe. Už desaťročia sa investujú kolosálne prostriedky do Googlu, Facebooku-Meta a ďalších internetových gigantov, aby sa zabezpečila dominancia v tejto oblasti. Alebo nahradenie Slova (Božieho) číslom (šelmy) – čo sú tieto procesy z pohľadu veriacich kresťanov: Big Date dokonca doslova vytláča a nahrádza Sväté písmo, stáva sa “digitálnou bibliou novej reality”, ktorá poskytuje odpovede na všetky svetonázorové otázky.

 

 

Vďaka týmto procesom mladí ľudia denne konzumujú rýchlo rastúce množstvo západných ideologizovaných médií, IT a iných “digitálnych” produktov. Hry, televízne seriály, kreslené filmy, hudba atď. Metodicky sa uskutočňuje kognitívne spracovanie a boj o kontrolu mysle a úsilie sa neustále stupňuje. Infraštruktúra západných internetových gigantov je zároveň už dávno vnútri kultúrneho a mediálneho priestoru všetkých regiónov planéty. Dokonca aj sociálne siete sú organizované a nastavené tak, aby blogeri, často bez toho, aby chceli, vysielali informácie v správnej paradigme. Potrebné iniciatívy na obnovu ideologického imunitného systému kultúrno-mediálnej sféry sa diskreditujú alebo nahrádzajú simulátormi… A, samozrejme, úloha západných IT gigantov a špeciálnych služieb v týchto procesoch neustále a výrazne rastie.

Dmitrij Rostov

*Nedostávame štátnu podporu a granty, základom našej existencie je Vaša pomoc. FB obmedzuje publikovanie našich materiálov, NBÚ 4 mesiace blokoval našu stránku, Youtube nám vymazal náš kanál, pre viac príspevkov teda odporúčame nás sledovať aj na Telegrame. Podporte našu prácu: SK72 8360 5207 0042 0698 6942

Zdieľajte článok

Najčítanejšie
Odporúčame

Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidlá preštudovali a porozumeli im.

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov